Визначити виштовхувальну силу, що діє на кульку об'ємом 10см³ повністю зануреною в гас. Густина

гасу 800кг/м³. Прийняти g=10Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Щелкунов Дима.
Fa (Архимедова сила) = p g V

Fa = 800 * 10 * 10^-6 = 8*10^-3 Н