СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!! Яка маса тіла, на яке діє сила тяжіння 196 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Виницкий Даниил.

Ответ:

Маса тіла може бути обчислена за формулою:

m = F/g

де F - сила тяжіння, g - прискорення вільного падіння, приблизно рівне 9,8 м/с² на поверхні Землі.

Тоді, підставляючи відомі значення, отримаємо:

m = 196 Н / 9.8 м/с² = 20 кг

Отже, маса тіла, на яке діє сила тяжіння 196 Н, дорівнює 20 кг.

Отвечает Левченко Даша.

Ответ:

196/9.82 kq

Объяснение:

F= m * g

g=9.82H