Задача 1. Напруга на лампі 2в. При якій силі струму за 50с струм виконав роботу 500Дж? Задача 2.

Сила струму в електродвигуні 2А. Скільки часу електродвигун був ввімкнений в побутову мережу, якщо виконана струмом робота 264кДж? Задача 3. Яка потужність резистора опором 40м при силі струму 9А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Житник Анастасія.

Ответ:

Задача 1.

Для розв'язання задачі використаємо формулу:

W = UIt, де W - виконана робота, U - напруга, I - сила струму, t - час.

Підставляємо відомі значення:

500 Дж = 2 В * I * 50 с

Розв'язуємо рівняння відносно сили струму I:

I = 500 Дж / (2 В * 50 с) = 5 А

Відповідь: сила струму дорівнює 5 А.

Задача 2.

Також використаємо формулу W = UIt, де W - виконана робота, U - напруга, I - сила струму, t - час.

Підставляємо відомі значення:

264 кДж = 2 А * U * t

Так як значення напруги не відоме, ми не можемо знайти час ввімкнення електродвигуна.

Задача 3.

Потужність резистора можна знайти за формулою: P = I^2 * R, де P - потужність, I - сила струму, R - опір.

Підставляємо відомі значення:

P = 9^2 * 0.04 = 3.24 Вт

Відповідь: потужність резистора дорівнює 3.24 Вт.