100 балів дам.Яке з тіл має більший імпульс, м'яч масою 0,5 кг, який рухається зі швидкістю 10 м/с

чи камінь масою 40 кг, який падає зі швидкістю 0,2 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Полина.
Тут не 100 балів,але допоможу:))

Імпульс тіла обчислюється як добуток його маси на швидкість:

p = m * v

Отже, імпульс м'яча:

p_м'яча = m_м'яча * v_м'яча = 0,5 кг * 10 м/с = 5 кг * м/с

Імпульс каменю:

p_каменю = m_каменю * v_каменю = 40 кг * 0,2 м/с = 8 кг * м/с

Отже, імпульс каменю більший за імпульс м'яча:

p_каменю > p_м'яча

Таким чином, камінь має більший імпульс.