20 БАЛОВ Визначити силу струму при короткому замиканні джерела струму, внутрішній опір якого рівний

0,5 Ом. Відомо, що при при зовнішньому навантаженні 4 Ом, сила струму в колі 0,8 А

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Ксения.

Ответ:6,4А

Объяснение:За законом Ома, сила струму дорівнює відношенню напруги до опору кола:

I = V/R

При короткому замиканні опір кола дорівнює нулю, тому сила струму буде максимальною. Таким чином, потрібно знайти напругу джерела струму при зовнішньому опорі 4 Ом, а потім поділити її на внутрішній опір джерела:

V = IR = 0.8 A * 4 Ом = 3.2 В

I короткого замикання = V / R внутрішнього опору = 3.2 В / 0.5 Ом = 6.4 А

Отже, сила струму при короткому замиканні дорівнює 6.4 А.

Отвечает Балицкая Ульяна.

Відповідь:

7,2 A

Пояснення:

За законом Ома для повного кола: I = \frac{e}{r + R} => e = I(r + R) = 0,8(4 + 0,5) =  

= 0,8 * 4,5 = 3,6 В

Сила струму при короткому замиканні обчислюється за формулою: I = \frac{e}{r} = \frac{3,6}{0,5} = 7,2 A