СРОЧНО! обчисліть опір ділянки кола. Провідник в опором 40 Ом розрізали на 5 частин й отримані

частини з'єднали паралельно​

Ответы на вопрос

Отвечает Kakarov Damir.
Розрізаний провідник можна як п'ять резисторів з однаковим опором R = 40 Ом, з'єднані паралельно.

Для знаходження загального опору R паралельно з'єднаних резисторів можна скористатися формулою:

1/R = 1/R1 + 1/R2 + … + 1/Rn,

де R1, R2, …, Rn - опору паралельно з'єднаних резисторів.

Для нашого випадку маємо:

1/R = 1/40 + 1/40 + 1/40 + 1/40 + 1/40 = 5/40

R = 40/5

R = 8 Ом

Таким чином, загальний опір ділянки колу дорівнює 8 Ом
Отвечает Pushkar Dima.

Ответ:

1,6Ом

Объяснение:

спочатку 5 частин були з'єднані послідовні, отже R1+R2+R3+R4+R5=40(Ом). Потім їх з'єднують паралельно, при паралельному з'єднанні провідників однакових за опором загальний опір буде дорівнювати опору будь-якого з цих провідників поділеному на кількість провідників (R=R1 /5).

R=((40/5)/5)Ом=(40/25)Ом=1.6Ом