Яка густина речовини з якої виготовлена деталь об'ємом 500см.куб.,якщо її вага 35Н


Ответы на вопрос

Отвечает Цховребов Кирилл.

дано:

V=500см3

P=35н

невідоме: P(густина)-?

P(густина)=m/V

m=P/g

m=35/10=3/5кг; 3 500г

P(густина)=3 500/500= 0,007(г/см3)