Яке з тіл має більший імпульс птах масою 400 г що летить зі швидкістю 15 м/с чи людина масою 60 кг

яка йде зі швидкістю 2 м/с Обов'язково з повнив розв'язанням

Ответы на вопрос

Отвечает Ладыш Кристина.

Пояснення:

Щоб порівняти імпульси птаха та людини, необхідно обчислити їх кінетичну енергію, використовуючи формулу:

K = (1/2) * m * v^2,

де K - кінетична енергія, m - маса тіла, v - швидкість.

Для птаха:

m = 0.4 кг (400 г),

v = 15 м/с.

K = (1/2) * 0.4 кг * (15 м)

Для людини:

м = 60 кг,

v = 2 м/с.

K = (1/2) * 60 кг * (2 м/с)

Отже, людина має більшу кінетичну енергію, тому має більший імпульс.