В однорідному магнітному полі з магнітною індукцією 0,2 Тл діє сила 0,06 Н на провідник довжиною 60

см із струмом 3 А. Обчислити кут між напрямом струму і вектором магнітної індукції.

Ответы на вопрос

Отвечает Хрыкин Витя.

F=BILsinα

sinα=F/BIL

sinα=0,06/0,2*3*0,6=0,17

α=arcsin(0,17)=9.2°