СРОЧНО 50 БАЛЛОВ! Резистори опорами R1 = 40 ОМ і R2 = 80 OM зʼєднані паралельно. Визначте

загальну силу струму в колі, якщо напруга на резисторах дорівнює 32 B. В виде задачи.

Ответы на вопрос

Отвечает Бровкин Денис.

Ответ:

1/R = 1/R1 + 1/R2

1/R = 1/40 + 1/80 = 3/80

загальний опір кола:

R = 80/3 Ом

I = U/R

I = 32 В / (80/3 Ом) = 1.2 А