Напруга на клемах реостата дорівнює 1,2 В, а опір частини обмотки, в якій тече струм, — 6 Ом

визначите силу струму в обмотці споживану потужність, роботу струму за 0,5 хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Щоб визначити силу струму в обмотці реостата, використаємо закон Ома:

I = U / R

де I - сила струму в обмотці, U - напруга на клемах реостата, R - опір частини обмотки, в якій тече струм.

Підставляємо відомі значення і отримуємо:

I = 1.2 / 6 = 0.2 А

Щоб визначити споживану потужність, скористаємося формулою:

P = I^2 * R

де P - потужність, що споживається струмом, R - опір частини обмотки, в якій тече струм, I - сила струму в обмотці.

Підставляємо відомі значення і отримуємо:

P = 0.2^2 * 6 = 0.24 Вт

Щоб визначити роботу струму за 0,5 хв, скористаємося формулою:

W = P * t

де W - робота струму, P - потужність, що споживається струмом, t - час роботи струму.

Підставляємо відомі значення і отримуємо:

W = 0.24 * 0.5 * 60 = 7.2 Дж (джоулів)