Тіло падає з висоти 15 м. Визначте швидкість його руху на висоті 10 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Лера.

Ответ:

Объяснение:

Здравоохранение законами руху тіла вільного падіння можна вызначити быстрота тіла на любой виcти.

Законы руху тіла вільного падіння:

Перший закон: тіло рухається с прикоренением, що дорівнює прикоренню вільного падіння г, яке на Земле дорівнює 9,8 м/с².

Другий закон: быстрота размножения за несколько секунд.

Третий закон: шлях, пройденный тілом при вільном падінні заживи від часу по формуле s = (1/2)gt².

Отже, если узнать скорость тіла на высоте 10 м, на месте необхідно знать войти час, за который воно плавється с высоты 15 м до высоты 10 м:

s = (1/2)gt², de s - шлях, g - прикорення вільного падіння, t - час. 10 м = (1/2) * 9,8 м/с² * t² t² = 2 * 10 м / 9,8 м/с² t = √2,04 с ≈ 1,43 с

Теперь можно узнать скорость тіла на высоте 10 м с використанням другому закону руху:

v = gt, de v - скорость роста, g - прирождение вільного падіння, t - час. v = 9,8 м/с² * 1,43 с ≈ 14 м/с

Отже, скорость тіла на высоте 10 м до почти 14 м/с.