На малий поршень гідравлічного преса чинять тиск, який дорівнює 600кПа. З якою силою тисне великий

поршень, якщо його площа 1000 см²? Хелп ми плис. Ток просьба росписать. Дано: Знайти: Формули: Разв'язок. За роспись +10 балов. За решение +10

Ответы на вопрос

Отвечает Хотенович Кристина.

Застосуємо закон Паскаля, який говорить про те, що в закритій рідинній системі тиск, прикладений до будь-якої частини рідини, передається незмінним усім іншим частинам рідини.

Отже, тиск на малий поршень має бути рівний тиску на великий поршень. Можемо записати формулу, яка описує цю залежність:

F1 / A1 = F2 / A2,

де F1 - сила, яку діє на малий поршень гідравлічного преса;

A1 - площа малого поршня;

F2 - сила, яка діє на великий поршень;

A2 - площа великого поршня.

Підставляючи дані з умови, отримаємо:

F1 / A1 = F2 / A2

F2 = F1 * A2 / A1 = 600 кПа * 1000 см² / (100 см * 100 см) = 6000 Н

Отже, сила, з якою тисне великий поршень, становить 6000 Н.