Магнітний потік у середині контуру площею поперечного перерізу 6 * 10 ^ - 3 * M ^ 2 дорівнює 0, 3 *

10 ^ - 3 * B * 6 Яка індукція поля у середині контуру?(Поле вважати однорідним)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузина Вероника.

Ответ:

Магнітний потік Ф залежить від індукції магнітного поля B, кількості витків контуру N та площі поперечного перерізу S. Формула, що зв'язує ці величини, має вигляд:

Ф = B * N * S.

Щоб знайти індукцію поля B, потрібно перетворити цю формулу:

B = Ф / (N * S).

Підставляємо відомі значення і отримуємо:

B = 0,3 * 10^-3 Вб / (6 витків * 6 * 10^-3 м^2) ≈ 8,3 * 10^-3 Тл.

Отже, індукція поля у середині контуру дорівнює 8,3 * 10^-3 Тл