Водотоннажність судна, яке перевозить 4000 т вантажу при зануренні до ватерлінії, складає 60 МН.

Яка маса самого судна?

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Женя.

Ответ:

2000т  маса самого судна

Объяснение:

Дано:

Р(води)=60МН=60000000Н

m(вантажу)=4000т=4000000кг

g=10Н/кг

m(судна)=?

__________________________________

Р(води)=F(арх)=F(тяж)=(mсудна+mвант.)g

Р(води)=(mсудна+mвант.)g

Р(води)/g=(mсудна+mвант.)

m(судна)=(Р(води)/g)-mвант.

m(судна)=(60000000/10)-4000000=2000000(кг)=2000(т)