Знайдіть енергію фотона інфрачервоного випромінювання, довжина хвилі якого 1,5 км.


Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Для знаходження енергії фотона інфрачервоного випромінювання можна скористатися формулою енергії фотона:

E = h * f

де E - енергія фотона, h - стала Планка (h = 6,62607004 * 10^(-34) Дж * с), f - частота світлового випромінювання.

Для знаходження частоти можна скористатися відомою формулою залежності частоти від довжини хвилі:

c = λ * f

де c - швидкість світла в вакуумі (c = 3 * 10^8 м/с), λ - довжина хвилі світла.

Знаючи довжину хвилі λ = 1,5 км = 1,5 * 10^3 м, можна знайти частоту f:

f = c / λ

f = 3 * 10^8 м/с / (1,5 * 10^3 м) = 2 * 10^5 Гц

Тепер можна підставити отримане значення частоти f в формулу для енергії фотона:

E = h * f

E = 6,62607004 * 10^(-34) Дж * с * 2 * 10^5 Гц

E = 1,325214008 * 10^(-28) Дж

Таким чином, енергія фотона інфрачервоного випромінювання з довжиною хвилі 1,5 км становить приблизно 1,325214008 * 10^(-28) Дж.