Куля, маса якої становить 10г, і яка летить зі швидкістю 600м/c у горизонтальному напрямку,

пробиває дерев'яну дошку і вилітає зі швидкістю 400 м/c. Скільки енергії втратила куля на подолання сили тертя? (напишіть розв'язок)

Ответы на вопрос

Отвечает Ракович Иван.

Ответ:

e =  \frac{m \times (v1 - v2) {}^{2} }{2}  \\ e =  \frac{0.01 \times (600 - 400) {}^{2} }{2}  \\ e =  \frac{0.01 \times (600 {}^{2} + 400 {}^{2} - 2 \times 600 \times 400)  }{?}  \\   e =  \frac{0.01 \times \: (360000 + 160000 - 480000) }{2}   =   \\ e =  \frac{0.01 \times 40000}{2}  =  \\ e = 0.01 \times 20000 = 200 \: dj