Допоможіть будь ласка!!! Тіло масою 50 кг ковзає по похилій площині з кутом нахилу 30 градусів,

визначити прискорення тіла. З розв’язком

Ответы на вопрос

Отвечает Яриніч Віктор.

Ответ:

За другим законом Ньютона, сила тяжіння, що діє на тіло з масою 50 кг, розкладається на дві компоненти: паралельну до площини і перпендикулярну до неї. Компонента сили тяжіння, що діє вздовж площини, дорівнює:

F= m * g * sin(30 градусів)

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²), 30 градусів - кут нахилу площини.

За другим законом Ньютона, прискорення тіла а дорівнює:

a = F/ m = g * sin(30 градусів) = 4.9 м/с²

Отже, прискорення тіла дорівнює 4.9 м/с².

Объяснение: