Визначити масу тіла, що рухається зі швидкістю 72 км/год, якщо його кінетична енергія становить

500Дж. a)

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Данил.

Ответ:2.5 кг

Объяснение:
Визначимо масу тіла за формулою кінетичної енергії:

K = (1/2)mv^2

де K - кінетична енергія, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Підставляємо відомі значення:

500 = (1/2) * m * (72/3.6)^2

Перетворюємо одиниці швидкості в метри за секунду:

72 км/год = (72/3.6) м/с = 20 м/с

500 = (1/2) * m * 20^2

500 = 200m

m = 2.5 кг

Отже, маса тіла, що рухається зі швидкістю 72 км/год і має кінетичну енергію 500 Дж, дорівнює 2.5 кг.