Коток, що працює на будівництві шосе, чинить на нього тиск 400 кПа. Площа опори котка 0,15 м 2 .

Чому дорівнює маса котка?

Ответы на вопрос

Отвечает Сафарова Диана.
Дано:
p = 400 кПа = 400000Па
S = 0,15 м²
g = 10 Н/кг
Знайти:
m - ?
p = F/S →→→→ F = pS = 400000*0,15=60000Н
m = F/g = 60000/10 = 6000 кг = 6т