СРОЧНО ДАМ 100 БАЛОВ. В мідній ванні за 10 хвилин виділилося 0,9 г. Знайти силу струму в ній,

якщо електрохімічний еквівалент 0,33 мг/Кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савунов Саша.

Відповідь:Щоб визначити силу струму в мідній ванні, необхідно використати формулу:

m = q * E * t,

де m - маса виділеної речовини, q - електрохімічний еквівалент, E - напруга в мережі, t - час.

За умовою задачі маса виділеної речовини дорівнює 0,9 г за 10 хвилин (або 600 секунд). Електрохімічний еквівалент дорівнює 0,33 мг/Кл.

Тому сила струму в мідній ванні буде:

I = m / (q * E * t) = (0,9 г) / (0,33 мг/Кл * 220 В * (10 хвилин / 60 хвилин)) ≈ 0,003 А.

Пояснення: