Визначити опір алюмінієвого провідника довжина якого 80 м та площа поперечного перерізу дорівнюе 2

мм^2

Ответы на вопрос

Отвечает Шумилов Сергей.

R = ρl/S = 2,7*10⁻⁸*80/2*10⁻⁶ = 1,08 Ом