Зрозумівши , що страус тікає зі швидкістю 54 км/год , гепард погнався за ним зі швидкістю 25

м/с.Початкова відстань між гепардом та страусом 2400 м , а персонажі рухаються уздовж одної прямої.Визначте скільки часу знадобиться гепарду , щоб наздогнати страуса?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубовик Максим.

Ответ:

Спочатку, потрібно перевести швидкість страуса в метри на секунду, щоб використовувати одиниці вимірювання швидкості, що використовує гепард:

54 км/год = (54 * 1000 м) / (60 * 60 с) = 15 м/с

Тепер, щоб знайти час, який потрібен гепарду, щоб наздогнати страуса, ми можемо скористатися формулою:

час = відстань / швидкість

де відстань - початкова відстань між гепардом та страусом, а швидкість - різниця між швидкістями гепарда та страуса.

Різниця у швидкості становить:

15 м/с - 25 м/с = -10 м/с

Отже, страус рухається швидше за гепарда, тому що різниця від'ємна.

Тепер ми можемо використовувати формулу для знаходження часу:

час = 2400 м / (-10 м/с) = -240 с

Результат від'ємний, оскільки різниця у швидкості є від'ємною, що означає, що гепард ніколи не зможе наздогнати страуса, і вони рухатимуться відносно один до одного далі.