ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 80 БАЛЛОВ. Під час електролізу необхідно затратити 2кВт•год енергії.

Визначте масу цинку, яка в цьому разі виділиться, якщо напруга на клемах становить 4В. Електрохімічний еквівалент цинку дорівнює 0.34 мг/Кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Макс.

Ответ:

Щоб визначити масу цинку, яка виділиться під час електролізу, необхідно спочатку обчислити кількість електричного заряду, що проходить через електроліт. За формулою Q = P * t / U, де Q - кількість заряду в Кл, P - потужність в Вт, t - час в годинах, U - напруга в Вольтах. Отже, Q = 2 * 1000 * 1 / 4 = 500 Кл.

Тепер можна обчислити масу цинку за формулою m = k * Q, де m - маса цинку в мг, k - електрохімічний еквівалент цинку в мг/Кл, Q - кількість заряду в Кл. Отже, m = 0.34 * 500 = 170 мг.

Таким чином, під час електролізу затратою 2 кВт•год енергії при напрузі на клемах 4 В виділиться 170 мг цинку.