З якого швидкістю котиться мяч масою 400г, якщо його імпульс = 6кг м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Кочеткова Аля.

Ответ:

15 kг

Объяснение:

m=400 г=0,4 kг;

m*V=6 кг*м/с;

m   ?    m=m*V/V=6/0,4=15 kг