Знайти період коливань, якщо тіло за 8 с зробило 12 повних коливань. А. 2 3 с Б. 3 2 с В. 2 3 Гц

Г. 3 2 Гц​

Ответы на вопрос

Отвечает Сковородина Анастасия.

N-кількість

T-період

t-час

T=t/N=8/12=2/3 (с)

100 проц правильно....)))))))))