Визначте роботу, яку потрібно виконати при рівномірному піднятті каменя, об’єм якого 60 см3, з дна

річки, глибина якої 1 м. Густина каменю дорівнює 2500 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыза Таня.

Ответ:

Объяснение:

Для подведения камня из дна річки необходимо выконати роботу, как рівна роботі проти сили тяжіння.

Масса каменя дорівнює його об'єму, помноженному на густину: m = V * ρ = 60 см³ * 2500 кг/м³ = 0,15 кг

Сила тяжения, що діє на камінь, дорівнюъ його масі, множеній на прирождении вільного падіння г: F = m * g = 0,15 кг * 9,81 м/с² ≈ 1,47 Н

Робота, яку потpібно викoнати, щоб підняти камінь из дна річки, рівна добутку сили на відстань, на яку потpібно пинчати камінь. Размер дорівнює глубины річки: W = F * h = 1,47 Н * 1 м = 1,47 Дж

Отже, для поднятия камня об'ємом 60 см³ с дна річки можно выконати роботу, рівну 1.47 Дж.