Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 2,5 хвилини, якщо напруга

100 мВ, а сила струму 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Мячикова Мария.

Ответ:30Дж

Объяснение: Робота струму А = U*I*t = 0.1 В* 2А* 150с=30Дж