СРОЧНО!!! ❤️❤️❤️ Електрон рухається в напрямі силових ліній однорідного електричного поля з

прискоренням 16*10^13 м/с^2. Чому дорівнює напруженість електричного поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.


Для знаходження напруженості електричного поля можна скористатися формулою:

a = qE/m,

де a - прискорення руху електрона, q - його заряд, E - напруженість електричного поля, m - маса електрона.

Звідси можна виразити напруженість електричного поля:

E = ma/q.

Заряд електрона відомий: q = 1,6*10^-19 Кл, а його маса дорівнює m = 9,11*10^-31 кг.

Тоді:

E = ma/q = (9,11*10^-31 кг) * (16*10^13 м/с^2) / (1,6*10^-19 Кл) ≈ 9*10^3 В/м.

Отже, напруженість електричного поля дорівнює близько 9*10^3 В/м.