Сроочно!!!Помогитее!!При ударі футбольний м;яч придбав швидкість 30 м/с. Знайдіть швидкість м’яча в

той момент, коли його кінетична енергія в 3 рази менша за потенціальну. Вважати прискорення вільного падіння 10 Н/кг. Опір повітря не враховувати.ПОЖАЛУЙСТАААААА

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Артём.

Ответ:

0

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі нам необхідно використовувати формули для кінетичної та потенціальної енергії.

Кінетична енергія м'яча обчислюється за формулою:

K = (1/2) * m * v^2,

де m - маса м'яча, v - його швидкість.

Потенціальна енергія обчислюється за формулою:

P = m * g * h,

де g - прискорення вільного падіння, h - висота, на яку піднятий м'яч.

У даній задачі ми повинні знайти швидкість м'яча, коли його кінетична енергія 3 рази менша за потенціальну. Таким чином, ми можемо записати рівняння:

K = (1/2) * m * v^2 = (1/3) * P = (1/3) * m * g * h.

Підставляючи значення прискорення вільного падіння g = 10 м/с^2, і вважаючи, що м'яч був піднятий на висоту h = 0 (адже м'яч рухався по горизонталі), ми можемо спростити рівняння:

(1/2) * m * v^2 = (1/3) * m * g * h

(1/2) * m * v^2 = (1/3) * m * g * 0

(1/2) * m * v^2 = 0

v = 0.

Отже, м'яч не має швидкості в той момент, коли його кінетична енергія 3 рази менша за потенціальну. Це можна пояснити тим, що у цьому випадку потенціальна енергія дорівнює нулю (h = 0), тому його кінетична енергія також має дорівнювати нулю.