Хлопчик підняв відро води з колодязя глибиною 12 м. Яку роботу виконав хлопчик, якщо при

витягуванні відра з водою він затратив силу 150 H​

Ответы на вопрос

Отвечает Чинилова Екатерина.

Ответ: A=1800Дж

Объяснение:

A=l*F

A=12*150 =1800 Дж