За допомогою важеля кам'яну брилу масою 500 кг підняли на 0,1 м. Яку повну роботу було виконано,

якщо ККД важеля 90%? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Анастасия.

Ответ:

Повна робота, яку було виконано, може бути обчислена за формулою: W = F * h / η, де F - сила тяжіння (F = m * g), m - маса кам’яної брили (500 кг), g - прискорення вільного падіння (9.8 м/с²), h - висота підйому (0.1 м) та η - ККД важеля (90% або 0.9). Таким чином, W = 500 кг * 9.8 м/с² * 0.1 м / 0.9 ≈ 544 Дж.

Объяснение: