ХТО ПИШЕ ФІГНЮ БАН Яка робота струму, якщо при хромуванні виділяється 500 мг хрому при напрузі 4

В? Дайте відповідь у кВт год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Михаил.

Визначити роботу струму можна, знаючи кількість виділеного хрому. Спершу, згідно з законом Фарадея, потрібно визначити кількість електричного заряду, необхідного для випадіння певної кількості вещества.

1. Виділено 500 мг хрому, що дорівнює 500 / 1000 = 0,5 г. Молекулярна маса хрому (Cr) становить приблизно 52 г/моль. Отже, кількість хрому становить 0,5 / 52 = 0,00962 моль.

2. Хром випадає за реакцією Cr^3+ + 3e^- → Cr. Отже, для випадіння 1 моль хрому потрібно 3 моля електронів.

3. За законом Фарадея, кількість електронів, вимірювана в кулонах (Q), дорівнює кількості речовини, вимірюваної в молях (n), помноженої на число Фарадея (F, дорівнює приблизно 96485 Кл/моль):

  Q = n * F.

  Підставляємо значення:

  Q = 3 * 0,00962 * 96485 = 2781 Кл.

4. Потім можемо визначити роботу струму (W), використовуючи формулу W = Q * V, де V - напруга:

  W = 2781 Кл * 4 В = 11124 Дж.

5. Зверніть увагу, що 1 кВт*год = 3,6 * 10^6 Дж. Отже, для переведення Джоулів в кВт*год потрібно поділити на 3,6 * 10^6:

  W = 11124 Дж / 3,6 * 10^6 = 0,00309 кВт*год.

Висновок: робота струму при хромуванні, при якому виділяється 500 мг хрому при напрузі 4 В, становить приблизно 0,00309 кВт*год.