Яку потужність розвиває людина якщо вона за 5 хв виконує роботу 620к Дж? СРООЧНО!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжиков Никита.
T=5хв=300сек

A=21кДж=21000Дж

N=A/t

N=21000/300=70Вт