Обчислень ККД теплової машини , що для виконня корисної роботи 250 МДЖ витрачає 0,87 ГДж енергії.


Ответы на вопрос

Отвечает Шепотько Виктория.

\eta=\frac{A}{E}\cdot 100\%\\\eta=\frac{250\cdot 10^6}{0,87\cdot 10^9}\cdot 100\%\approx 28,7\%