3. Қозғалтқышының ПӘК-і 25% болатын автокөлік 3 сагат жүріп, 35 л бен- зин жұмсады. Осы козғалыс

кезiндегi автокөлік козгалтқышының орташа куаты кандай? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Настя.

Ответ:

Объяснение:

N=An/t

ПӘК=An/At*100%

An=ПӘК*At/100%     At=Q=qm    q =46*10^6 Дж /кг   m=pV=730кг/м³*0,35кг/м³=25 кг 550 г

An=25%*46*10^6 Дж /кг*25,55 кг/100%=293,825*10^6 Дж

N=293,825*10^6 Дж/10800 c =27206,015 Вт