Помогите срочно Тіло кинули вертикально вгору з швидкістю 50 м с . Яку швидкість і висоту матиме

тіло через 6 с польоту? Тертям повітря знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Ларионов Александр.

v=v0-gt=50-10*6= -10 м/с

Проекция скорости отрицательна, значит, тело через 6 секунд уже падает.

H=v0t-gt²/2=50*6-10*6²/2=120 м

Ответ:  v= -10 м/с; Н=120 м