До тіла що лежить на столі прикладено горизонтально силу 6нютона коефіцієнт стола 0,3 визначте силу

тертя та прискорення тіла якщо його маса 1 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Андрей.

Fт=μmg=0,3*1*10=3 Н

F-Fт=ma

a=(F-Fт)/m=(6-3)/1=3 м/с²