На скільки градусів можна нагріти 100 кг води спаливши 300г природного газу


Ответы на вопрос

Отвечает Нургазы Али.

Дано:

m1 = 0.3 кг

m2 = 100 кг

с = 4200 Дж/кг

q = 4.4*10^7 Дж/кг

Δt - ?

Решение:

Q1=Q2

q * m1 = C * m2 * Δt.

Δt = q * m1 / (C * m2) = 4,4 * 107 * 0,3 / (4200 * 100) = 31,4 ºС.