Однорідний диск радіусом 0.2 масою 5 кг обертається навколо осі що проход. через його центр.

Залежність кутової швидкості обертання диска від часу дається w(t) = 0.5 + 8t рад/с. Знайти величину дотичної сили яка утворює обертальний момент

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеева Виктория.

Ответ:

8H

Объяснение:

Угловая скорость диска ω(t) = 0,5 + 8t (вращение равноускоренное)

Угловое ускорение ε = ω' = 8(рад/с²)

Касательное ускорение на конце радиуса диска

аτ = ε·R = 8 · 0.2 = 1.6(м/с²)

Касательная сила Fτ = m · аτ = 5 · 1.6 = 8(H)