Колесо радіусом 30 см обертається з швидкістю 5 м/с.знайти кутову швидкість та доцентрове

прискорення,якщо колесо обертаеться с частотою 5 Гц

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Евгений.
Дано:
R = 30 см = 0,3 м
V = 5 м/с
ν = 5 Гц

Угловая скорость:
ω = 2·π·ν = 2·3,14·5 = 31,4 рад/с

Центростремительное  ускорение:
a = V² / R = 5² / 0,3 ≈ 83 м/с²