Заряджена частинка після проходженя точок поля, які мають різницю потенціалів 1000В, набула енергію

4, 8мкДж.Визначити заряд частинки

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Саглара.

U=10^3 B      W=4.8*10^-6 Дж    q=?

===

q=W/U=4.8*10^-6/10^3=4.8*10^-6 Кл    (4,8 нКл)

=====================