Учень ковбоя похвастав, що зупинить бика на бігу, накинувши на нього ласо. з якою швидкістю полетім

за биком невдаха-учень, якщо після накиданя ласо швидкість бика зменшилися від 9 до 8 м/с? Маса бика старовить 450 кг, учня 90 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Жигалкин Никита.
Разность импульсов тела быка равна 450*(9-8) = 450 кг*м/с.
Эта разница передалась ученику: 90*V = 450.
Отсюда V = 450/90 = 5 м/с.