Шлях двох тіл описується формулами: S1=16t S2=200-20t Знайти час і місце зустрічі тіл


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

При встрече S1=S2   16*t=200-20*t     t=5,56 c

Место встречи S=16*5,56=89 м