Скажіть всі формули "Механічна робота" ну або більшість даю 35 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Додонова Лия.
А=Fs
N=A/t
F1/F2=l2/l1
M=Fl
s1/s2=F2/F1
КПД=Ап/Аз*100%
Eп=mgh
Eк=mv^2/2