Яка сила тяжіння діє на 1 літер води​


Ответы на вопрос

Отвечает Перевощикова Вика.

Ответ:

Объяснение:

V=1 л=0,001 м^3

p= 1000 кг/м^3

g=10 м/с^2

F=m*g=p*V*g=1000*0.001*10=10 H