Помогите решить задачу по физике!!!! 1.Знайти період обертання, якщо частота обертання 5 герців!

2. Визначити швидкість руху тіла по колу радіусом 30 см., якщо за 5 секунд тіло зробило 5 обертів! Помогите мне пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Янковска Аня.
1. Период обращения:
T = 1/ν
ν = 5 Гц, значит
Т = 1/5 = 0,2 секунды

2. Скорость тела
V = 2·π·R·T
Поскольку тело за 5 секунд совершает 5 оборотов, то период равен T = 1 с
V = 2·3,14·0,3·1 ≈ 1,9 м/с