Автомобіль масою 4 т рухається по горизонтальній дорозі. При швидкості 20 м/с виключає двигун. Яку

роботу здійснює сила тертя до повної зупинки автомобіля ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тамгин Никита.

1) найдем ускорение

а= (V-Vo)/t

90 км/ч=90*1000/3600=25 м/с

а= (25-13)/10=1,2 м/с

если правльно понял то 1,2*10^3 Н - сила трения

m*а= Fтяг- Fтр

Fтяг= m*a+Fтр=4000*1,2 + 1200=6000 Н