По горизонтальній дорозі рівномірно рухаєтся вантіжівка масою 10т розвиває силу тяги 5 кН. Який

коефіцієнт тертя та силу тертя

Ответы на вопрос

Отвечает Микенин Даня.

При равномерном движении F=Fтр=u*m*g   u=F/m*g=5000/10000*10=0,05