визначте опір шунта і вкажіть ,як треба його під'єднати до амперметра опором 4,5 Ом,щоб розширити

шкалу в 10 разів!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Вадим.

Ответ:

Объяснение:

Ra=4.5 Ом    n=10   Rш=?

===

Rш=Ra/(n-1)=4.5/(10-1)=0.5 Ом

===========================